Violity - интернет аукцион для коллекционеров

Подружжя з міста Біггар знайшли прикраси з діамантами

Інвестиції, коллекціювання

Подружжя з шотландського міста Біггар знайшли в старому стільці, купленому за п'ять фунтів стерлінгів, прикраси з діамантами вартістю п'ять тисяч фунтів (понад 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Про це в неділю, 31 липня, повідомляє The Telegraph.

Анжела Мільнер-Браун і її чоловік Енгус придбали стілець на аукціоні приблизно десять років тому. Однак тоді вони не могли дозволити собі замовити нову оббивку, і прибрали предмет меблів на горище. Через шість років вони здійснили перетяжку оббивки стільця. Через деякий час Енгус підніс Анжелі на річницю весілля кільце з діамантом. Потім, на День Святого Валентина, він подарував дружині діамантові сережки, а на Великдень - брошка з дорогоцінними каменями.
Всі ці скарби, мабуть, були заховані попередніми власниками. Енгус натрапив на них, готуючи стілець до переробки. Своє відкриття він вирішив тримати в таємниці від дружини, але потім розповів їй.
Минулого четверга, як зазначає газета, подружня пара звернулася в програму Antiques Roadshow, експерти якої оцінили знайдені прикраси на суму близько 5 тисяч фунтів.

Монети України, Вартість монет України, Монети СССР ціни, Монети НБУ, Монети продати, Монети Ціни, Каталог монет України, Каталог монет України завантажити, Ціни на монети України, Продати монети, Обігові монети України, Розмінні монети України, Юбілейні монети України, Каталог монет СССР, Нумізматика, Асоціація нумізматів та коллекціонерів України, Каталог банкнот, Набори монет України, Ордена СССР, Нагороди СССР, жетони НБУ, Банкноти України, Банкноти СССР, Доллари США, гривня, рубль, реверс, аверс, сувеніри НБУ, антикваріат, Інвестиційні монети