Violity - интернет аукцион для коллекционеров

Про проект

Асоціація нумізматів та колекціонерів України


Не комерційна організація, метою якої є популяризація колекціонування та нумізматики. На сайті асоціації проводиться публікація новин в галузі колекціонування, нумізматики, боністики, спроби каталогізації монет, банкнот і різноманітні тематичні статті.

Бажаєте розмістити рекламу на нашому ресурсі? - тоді вам Реклама на ресурсі

На даному етапі на нашому ресурсі представлені каталоги монет України, СРСР, добірка статей для тих, хто захоплюється бонистикой, нумізматикою. Користувачам доступний каталог з нагород СРСР.


Нашим користувачам ексклюзивно доступні наступні матеріали:


1. Каталог-ценник по монетам Украины. Каталог є безкоштовним для скачування, єдиним необхідним умовам є реєстрація на нашому ресурсі. Реєстрація в спільноті дозволить стати повноправним учасником і надалі отримувати оновлення та доступ до наших матеріалів і ресурсів. Пример наш розділ -Форум коллекционеров.

Titul_Total Про проект - Асоціація нумізматів та колекціонерів України
2. Наступний корисний елемент, крім каталогу-цінника Монети України та Колекції Форуму - це наша Приложение для телефонів на операційній системі Android - "Монеты Украины". Приложение доступно на Google Play

 

app_ua Про проект - Асоціація нумізматів та колекціонерів України
3. Довідники цінники з монет СРСР, нагороди СРСР (матеріал доступний для зареєстрованих учасників).

Наш ресурс розглядає можливість будь-якого співробітництва, публікація авторських каталог, обмін інформацією, можливість публікації авторських статей, і інші способи співпраці.
Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції пишіть: (розділ контактів), Вам обов'язково дадуть відповідь.

Сайт Асоціації нумізматів і колекціонерів не займається продажем книг, і не займається розміщенням книг на даному ресурсі. Всі матеріали, які представлені на нашому ресурсі міститься посилання для скачування (з інших ресурсів), і надаються на страх і ризик користувачів.


При складанні каталогів використовуються матеріали: Національного банку України, каталогів Краузе, та інших друкованих каталогів, а також дані різноманітних аукціонних майданчиків з продажу монет.

Монети України, Вартість монет України, Монети СССР ціни, Монети НБУ, Монети продати, Монети Ціни, Каталог монет України, Каталог монет України завантажити, Ціни на монети України, Продати монети, Обігові монети України, Розмінні монети України, Юбілейні монети України, Каталог монет СССР, Нумізматика, Асоціація нумізматів та коллекціонерів України, Каталог банкнот, Набори монет України, Ордена СССР, Нагороди СССР, жетони НБУ, Банкноти України, Банкноти СССР, Доллари США, гривня, рубль, реверс, аверс, сувеніри НБУ, антикваріат, Інвестиційні монети