• Асоціація нумізматів

Violity - интернет аукцион для коллекционеров

Каталог-цінник монет України №7 03.2017 року

Titul7

Представляємо Вам новий номер нашого каталогу «Каталог монет України №7. 2017 рік».
Даний каталог кардинально розширено в порівнянні з попередніми версіями каталогу. Каталог складається з 160 сторінок корисної інформації про монетах України. Даний каталог і далі буде інтенсивно розвиватися, наповнюватися і коригуватися. 

Каталог доповнено:

1. Банкноти України - купони
2. Банкноти України - гривні
3. Розмінні монети України

Каталог-цінник монет України 2017 року

Хочемо привітати вас зі святами, і побажати вам зростання ваших колекцій в новому 2017 році.
Представляємо Вам новий номер нашого каталогу «Каталог монет України №6. 2017 рік».
Даний каталог кардинально розширено в порівнянні з попередніми версіями каталогу. Каталог складається з 125 сторінок корисної інформації про монетах України. Даний каталог і далі буде інтенсивно розвиватися, наповнюватися і коригуватися. 

Продовжити

Допомога в розвитку додатку!!!

Привіт Шановні користувачі сайту!

Звертаємося до вас з проханням, допомогти в розвитку нашого додатку для телефону, яким ви можете абсолютно безкоштовно скористатися, завантаживши його за цим посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.net.anu.ukraine_coins

Просимо надати допомогу в зборі якісних фото монет, для поновлення зображень в додатку. Можливо, у вас виникне питання, чому, ми не можемо зробити дані фотографії самі. Даємо відповідь: так як наш проект, це робота ентузіастів на без оплатній основі, у нас фізично не вистачає часу на проведення даної операції.

Електронна адреса для запитань, пропозицій і я сподіваюся зображень:) - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заздалегідь вдячні за вашу допомогу.

Більше статей...

Монети України, Вартість монет Украиїни, Монети СССР ціни, Монети НБУ, Монети продати, Монети Ціни, Каталог монет України, Каталог монет України завантажити, Ціни на монети України, Продати монети, Обігові монети України, Розмінні монети України, Юбілейні монети України, Каталог монет СССР, Нумізматика, Асоціація нумізматів та коллекціонерів України, Каталог банкнот, Набори монет України, Ордена СССР, Нагороди СССР, жетони НБУ, Банкноти України, Банкноти СССР, Доллари США, гривня, рубль, реверс, аверс, сувеніри НБУ, антикваріат, Інвестиційні монети