Violity - интернет аукцион для коллекционеров

Найдорожчі монети світу

 Найдорожчі монети світу
Сьогодні монетки майже ні в кого не асоціюються з великими грошима – дрібниця, дзвінку в кишені, всі намагаються швидше збути з рук. Між тим у світі існують і по-справжньому цінні монети – настільки, що їхня вартість обчислюється мільйонами доларів. Колекціонери дивні люди, іноді вони готові платити за монетку багато більше її вартості. Пропонуємо вашій увазі топ 10 найдорожчих примірників.
 

Як «подвійний орел» 1933 року став найдорожчою монетою в світі? Перерваний політ

DoubleEagle Статі про колекціювання та нумізматику
Для недосвідчених в нумізматиці людей цінність монети, в першу чергу, визначається її віком. У дійсності все набагато складніше. Чим пояснити, що найдорожчою монетою в історії людства сьогодні є «подвійний орел» 1933 року карбування – золота монета номіналом 20 доларів США?

За твердженням колекціонерів «подвійний орел» зразка 1907 року дизайну Огастаса Сент-Годенса – не просто витвір мистецтва, а справжній шедевр. Але чому ж все-таки, з багатьох тисяч монет, викарбуваних американським казначейством, найдорожчою визнана одна єдина, яку, строго кажучи, навіть до грошей можна віднести з великою натяжкою?

Продовжити

Стан монети (Якість карбування)

rubl_5 Статі про колекціювання та нумізматику

Стан монети

Полірована монета.

Помилкова думка , що "полірована"-це стан монети . Насправді , монета карбується за особливою технологією - полірованим штемпелем з полірованої ж заготівлі , двічі б'ючи прецизійно точно штемпелями по заготівлі монети . Спеціальна обробка робочих штемпелів полягає в тому , що після видавлювання в них заглиблень з допомогою маточників штемпелі труять кислотою для додання поверхні "шорсткості", а їх торцеві поверхні потім полірують "до дзеркала". Спеціальна обробка монетних гуртків до карбування полягає в поліровці обох сторін також "до дзеркала". А карбуванням в два удари досягається повне заповнення всіх внутрішніх порожнин штемпеля металом монетного кружка, в результаті чого викарбувана монета і набуває остаточного вигляду : матова поверхня у всіх опуклих частин зображення , дзеркальна поверхня по всьому полю монети, повна відсутність "непрочеканов" зображення , сполучення канта з полем монети строго під прямим кутом і т. п. Як правило , має дзеркальне поле і матовий рельєф .

Продовжити

  • 1
  • 2

Монети України, Вартість монет України, Монети СССР ціни, Монети НБУ, Монети продати, Монети Ціни, Каталог монет України, Каталог монет України завантажити, Ціни на монети України, Продати монети, Обігові монети України, Розмінні монети України, Юбілейні монети України, Каталог монет СССР, Нумізматика, Асоціація нумізматів та коллекціонерів України, Каталог банкнот, Набори монет України, Ордена СССР, Нагороди СССР, жетони НБУ, Банкноти України, Банкноти СССР, Доллари США, гривня, рубль, реверс, аверс, сувеніри НБУ, антикваріат, Інвестиційні монети